K. Wilson, J. Chapman “Święta pana Misia” – propozycja dla najmłodszych

“Święta pana Misia” to idealny mikołajkowy prezent dla Waszych najmłodszych pociech lub przyjaciół. Jeśli wciąż zastanawiacie się, co kupić, to pamiętajcie, że najlepszym prezentem będzie zawsze książka! To pamiątka na długie lata, która może przechodzić z rąk do rąk. W tym przypadku dodatkową zaletę stanowią piękne ilustracje, którymi dzieci z pewnością się zachwycą. Dzięki współpracy z księgarnią internetową Tania Książka mogę Wam ją polecić.

“Święta pana Misia” – przygotuj się z panem Misiem na ten wyjątkowy czas w roku

“Święta pana Misia” to ciepła i klimatyczna opowieść, która przygotowuje najmłodsze dzieci do nadejścia tego wyjątkowego dnia w roku. Pan Miś bardzo czeka na święta, mimo że jest niezwykle śpiący. Ziewając co rusza, sprząta swoją jamkę wraz z przyjaciółmi, ubiera choinkę, przygotowuje pyszności. Wszyscy, tak samo, jak on, czekają na święta… Kiedy te w końcu nadchodzą, mogą się cieszyć własnym towarzystwem, wyjątkową atmosferą i ciepłem przytulnej norki. Pojawia się nawet Mikołaj z prezentami, który – jak zwykle – o nikim nie zapomina!

W bajce występuje wiele zwierzątek: jest tytułowy pan Miś, ale i kruk, królik, borsuk, strzyżyk, czy kret… Opowieść jest wierszowana, więc tym bardziej trafi do dziecięcych serc.

Bez przyjaciół pan Miś nie przeżyłby tak wspaniałych świąt (prawdopodobnie by je przespał). Pamiętajcie – duzi i mali – w gronie najbliższych ten cudowny czas jest jeszcze piękniejszy!

“Święta pana Misia” to propozycja Taniej Książki dla dzieci.

 

Z pozdrowieniami,
Kasia

 

Share: